Protezy elastyczne z materiału multipress


ESTETYCZNE
TRANSPARENTNE
BEZMETALOWE
KOMFORT
Protezy z materiałów MULTIPRESS są bezsmakowe i bezzapachowe, dzięki niewielkiej grubości, niskiej wadze i przezierności zapewniają pacjentom wysoką funkcjonalność i komfort użytkowania.

WYGODA
Protezy są wygodniejsze dla pacjenta.

    bez bolesnych zabiegów z użyciem wiertarki dentystycznej
    mniej wizyt w gabinecie dentystycznym
    szybka adaptacja, bez dyskomfortu czy bólu

 

TRANSPARENTNE
ESTETYKA
Estetyka to najważniejsza zaleta protez MULTIPRESS. Widoczne w ustach, sprawiające dyskomfort, metalowe elementy mocowania protez tzw. "klamry" zostały zastąpione elastyczną masą w kolorze dziąsła lub zęba. Dzięki temu protezy z materiałów MULTIPRESS idealnie komponują się w ustach pacjenta i są nie do odróżnienia od prawdziwych zębów.

ZDROWIE
Tworzywa MULTIPRESS nie zawierają monomeru oraz innych substancji toksycznych jak standardowe materiały na protezy. Są w pełni biokompatybilne, nie wywołują odczynów alergicznych czy stanów zapalnych.

 


BEZMETALOWE
HIGIENA
Jednolita, gęsta struktura materiału apobiega odkładaniu się płytki nazębnej, rozwojowi bakterii i grzybów. Płyn do czyszczenia MULTICLEAN ułatwia codzienną pielęgnację.

TRWAŁOŚĆ
Protezy z materiałów MULTIPRESS są elastyczne, wyjątkowo wytrzymałe mechanicznie oraz odporne na złamanie.
Prawidłowo używane są praktycznie niezniszczalne.
Zawsze jednak istnieje możliwość reparacji czy dostawienia zęba.

 

Protezy akrylowe
Są najtańszą wersją protez.Są stosowane w przypadku bezzębia, lub przy brakach częściowych,począwszy już od jednego zęba (mikroproteza), do wielu zębów w brakach międzyzębowych, skrzydłowych lub łączonych.Pracownia wykonuje protezy z wysokiej jakości, zachodnich materiałów (akryl, zęby). Na życzenie pacjenta płytę protezy można wykonać na podniebieniu z przeźroczystego akrylu.Również na życzenie pacjenta płytę protezy można wzmocnić metalową siateczką zapobiegającą pękaniu protezy(patrz galeria zdjęć).
Pracownia oferuje konkurencyjne ceny.

Formularz kontaktowy

Usługi Protetyczne Nina Piontek
ul. Cmentarna 20
44-200 Rybnik

tel. 794-999-108

NIP: 642-20-59-237